Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Przekuj pomysł na pieniądze!

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Zmieniają się czasy, zmienia się moda – nie opłaca się przenosić swoich pomysłów na kartkę, która pożółknie w szufladzie. Zamiast tego stawia się na realizację. Kimkolwiek jesteś i jakiekolwiek są Twoje marzenia, już dziś możesz je urzeczywistnić. Dołącz do grona wynalazców, których skupia internetowa platforma PolskaProjektowa.pl i przekuj swój pomysł na pieniądze!

Jak się okazuje nie jest łatwo wymyślić "coś swojego". Dobry pomysł to już prawdziwy sukces! Niestety wiele propozycji jest powielanych z prostego względu: często nie zdajmy sobie sprawy z tego, że dana rzecz funkcjonuje już na rynku. Małgorzata Widłak, współtwórca serwisu PolskaProjektowa.pl przyznaje:

- "…80% zgłoszeń dotyczy idei, które zostały już wcielone w życie. 20% pozostałych to świetne pomysły, które mają szansę zaistnieć na polskim rynku i cieszyć się olbrzymim powodzeniem…"

Okazuje się niestety, że kreatywność nie zawsze idzie w parze z umiejętnościami handlowymi. Pomysł, mimo iż dobry, nie zawsze potrafi się sprzedać, co przyczynia się do jego niepowodzenia. Brak wkładu finansowego nie ułatwia sytuacji – często niechętnie decydujemy się na inwestycję, ponieważ boimy się ryzyka, które może zaważyć na naszej przyszłości. Z pomocą przychodzi serwis PolskaProjektowa.pl. "Zanim jednak pomysłodawca zgłosi się do portalu PolskaProjektowa, powinien odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania: czego oczekuję? Chcę sprzedać patent, znaleźć inwestora lub producenta, czy raczej wejść w spółkę – w tym ostatnim przypadku powinien wiedzieć, za jakie udziały?" – mówi Małgorzata Widłak.

Wynalazca ma do dyspozycji sztab ekspertów z różnych dziedzin, którzy opiniują każdy, nawet najbardziej szalony pomysł pod kątem jego przyszłego wdrożenia. Po pomyślnym przejściu pierwszego etapu następuje faza realizacji.

"Pomimo bardzo krótkiego czasu działania serwisu kilka zgłoszonych pomysłów jest właśnie wcielanych w życie. Dla jednego z nich szukamy firmy do budowy prototypu, w innym przypadku trwają rozmowy z przyszłym producentem." – mówi Małgorzata Widłak.

Polska Projektowa zaistniała po to, by poprzez pomysły i marzenia zmieniać rzeczywistość, ułatwiać codzienne funkcjonowanie oraz pokazywać, że każdy ma wpływ na kształtowanie swojej przyszłości. Jest przecież jeszcze tyle niewykorzystanych pomysłów, czas je przekuć na pieniądze!


Polska Projektowao © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Niedziela 11 kwietnia 2021
Imieniny
Filipa, Izoldy, Leona

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości